Isotwin

ISOTWIN

Gazowy wiszący kocioł dwufunkcyjny z wbudowanym systemem zasobników warstwowych ciepłej wody 2 x 21 l, oparty na technologii ISODYN 2, dostępny w wersji z otwartą komorą spalania, a także – w wersji z zamkniętą komorą spalania z palnikiem szerokiej modulacji w technologii H-MOD.

Niedźwiedź KLZ

NIEDŹWIEDŹ KLZ

Gazowy stojący kocioł żeliwny dwufunkcyjny z wbudowanym zasobnikiem ciepłej wody 90 l, z otwartą komorą spalania oraz modulacją palnika. Jest to kompletna kotłownia, w wyposażeniu jest także wbudowana automatyka pogodowa oraz sensor temperatury zewnętrznej.

Niedźwiedź KLOM

NIEŹWIEDŹ KLOM

Gazowy stojący kocioł żeliwny jednofunkcyjny z możliwością podłączenia zasobnika ciepłej wody, z otwartą komorą spalania oraz modulacją palnika. Kocioł jest wyposażony we wbudowaną automatykę pogodową oraz sensor temperatury zewnętrznej.

semia

SEMIA

Gazowy wiszący kocioł dwufunkcyjny, dostępny w wersji z zamkniętą lub otwartą komorą spalania. Kocioł wyposażony w pokojowy modulacyjny regulator temperatury EXACONTROL E lub E 7 C oraz zestaw do podłączenia kotła. Mały kocioł – duże zalety Idealny kocioł do mieszkania SEMIA została opracowana z myślą o mniejszych instalacjach. Kocioł zapewnia komfortowe ogrzewanie i przygotowanie ciepłej […]

THEMA CLASSIC

THEMA CLASSIC

Kocioł gazowy dwufunkcyjny, wiszący, dostępny w wersji z zamkniętą lub otwartą komorą spalania. Zaawansowane układy elektroniczne, niezawodność i nowoczesny design sprawiły, że kocioł cieszy się uznaniem instalatorów i użytkowników. THEMA CLASSIC – niezawodna i elegancka Nowoczesna i niezawodna konstrukcja Kocioł THEMA CLASSIC jest wyposażony w zaawansowane układy elektroniczne i wbudowaną automatykę pogodową. Mikroprocesor steruje pracą […]

THEMA CLASSIC AS

THEMA CLASSIC AS

Kocioł gazowy jednofunkcyjny z możliwością współpracy z osobnym zasobnikiem ciepłej wody, wiszący, dostępny w wersji z zamkniętą lub otwartą komorą spalania.