SEMIA CONDENS

Semia Condens

SEMIA CONDENS to wiszący kocioł gazowy kondensacyjny, dwufunkcyjny, wyposażony we wbudowaną automatykę pogodową oraz zestaw do podłączenia kotła.

Kondensacja zalet

Ergonomiczny
W kotle SEMIA CONDENS zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań zapewniających wysoki komfort użytkowania i maksymalizujących jego efektywność. Wykorzystanie techniki kondensacyjnej zapewnia wydajność urządzenia na poziomie 107%, a także spadek zużycia gazu o nawet 30 %. Funkcja modulacji PLATINA umożliwia dopasowanie mocy początkowej kotła do warunków zewnętrznych, oszczędzając gaz również w trakcie załączeń. Zainstalowana automatyka pogodowa pozwala optymalnie regulować pracę kotła w zależności od warunków otoczenia.

Proekologiczny
Wykorzystanie techniki kondensacyjnej w kotle to oczywiście oszczędność gazu, ale zarazem tecnologia przyjazna środowisku, znacząco zmniejszająca emisję szkodliwych substancji do atmosfery, w tym CO i NOx.

Kompletnie wyposażony
W standardowym wyposażeniu kotła znajduje się wbudowana automatyka pogodowa*, zestaw do podłączenia kotła oraz adaptor wyjścia spalin 60/100. Kocioł posiada także regulację rodzaju gazu.

Pozostałe zalety kotła

  • wysoka sprawność i pewność działania dzięki odpowiednim zabezpieczeniom pracy urządzenia i autodiagnostyce,
  • wygoda użytkowania,
  • prosta instalacja i serwisowanie,
  • idealny zarówno do nowo budowanych jak i modernizowanych obiektów.

*Sensor dostępny osobno.